PESD3V3L1BA
Numer produktu DigiKey
4518-PESD3V3L1BATR-ND - Taśma i szpula (TR)
4518-PESD3V3L1BACT-ND - Taśma cięta (CT)
4518-PESD3V3L1BADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PESD3V3L1BA
Opis
TVS DIODE 3.3VWM 24VC SOD323
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24V Zacisk 20A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SOD-323
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
20A (8/20µs)
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
480W
Seria
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
100pF przy 1MHz
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
3,3V (maks.)
Obudowa / skrzynia
SC-76, SOD-323
Napięcie - przebicia (min.)
4V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
24V