AM-40.000MAGE-T jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
TXC CORPORATION
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
TXC CORPORATION
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
ECS Inc.
Suntsu Electronics, Inc.
Suntsu Electronics, Inc.
40 MHz ±30ppm Kryształy 12pF 60 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
AM-40.000MAGE-T
Numer produktu DigiKey
887-1737-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
AM-40.000MAGE-T
Opis
CRYSTAL 40.0000MHZ 12PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
60 Ohms
Prod.
Tryb roboczy
Podstawowy
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
40 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (3,2x2,5)
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±30ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)
Pojemność obciążenia
12pF