SAX32412FA4B-40.000M
Numer produktu DigiKey
2388-SAX32412FA4B-40.000M-ND
Producent
Numer produktu producenta
SAX32412FA4B-40.000M
Opis
CRYSTAL 40.000M 12PF SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
40 MHz ±10ppm Kryształy 12pF 60 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
60 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość
40 MHz
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)
Pojemność obciążenia
12pF