P0915N-QC20BR5K
P0915N-QC20BR5K
P0915N-QC20BR5K
Numer produktu DigiKey
987-1278-ND
Producent
Numer produktu producenta
P0915N-QC20BR5K
Opis
POT 5K OHM 1/20W PLASTIC LINEAR
Standardowy czas realizacji przez producenta
34 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
5k Ohm 1 zespoły Liniowy Montaż panelowy Potencjometr Brak 1.0 Obrót Przewodzące tworzywo sztuczne 0,05W, 1/20W Wtyki PC, blokady płytki
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
P0915N-QC20BR5K Modele
Kategoria
Typ regulacji
Regulacja górna
Producent
TT Electronics/BI
Obrót
300°
Seria
Materiał rezystancyjny
Przewodzące tworzywo sztuczne
Opakowanie
Taca
Styl zakończenia
Wtyki PC, blokady płytki
Status części
Aktywny
Typ aktuatora
Karbowana i z rowkiem
Rezystancja (omy)
5k
Długość aktuatora
0,787" (20,00mm)
Tolerancja
±20%
Średnica aktuatora
0,236" (6,00mm)
Moc (W)
0,05W, 1/20W
Gwint tulei
M7 x 0,75
Przełącznik wbudowany
Brak
Typ mocowania
Montaż panelowy
Liczba obrotów
1.0
Rozmiar - korpus
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,447" x 0,374" (11,35mm x 9,50mm)