67WR100KLF nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
TT Electronics/BI
W magazynie: 662
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
TT Electronics/BI
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 764
W magazynie: 627
W magazynie: 535
Similar
Nidec Components
W magazynie: 1 243
100 kOhms 0,5W, 1/2W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 20.0 Obrót Regulacja górna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
67WR100KLF
Numer produktu DigiKey
987-1086-ND
Producent
Numer produktu producenta
67WR100KLF
Opis
TRIMMER 100K OHM 0.5W PC PIN TOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
67WR100KLF Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Producent
Liczba obrotów
20.0
Seria
Typ regulacji
Regulacja górna
Opakowanie
Skrzynka
Materiał rezystancyjny
Cermet
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Rezystancja
100 kOhms
Styl zakończenia
Wtyki PC
Moc (W)
0,5W, 1/2W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,375" x 0,195" (9,53mm x 4,95mm)
Tolerancja
±10%