CL-SB-12B-01T
Numer produktu DigiKey
563-1318-2-ND - Taśma i szpula (TR)
563-1318-1-ND - Taśma cięta (CT)
563-1318-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CL-SB-12B-01T
Opis
SWITCH SLIDE SPDT 200MA 12V
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełączniki suwakowe SPDT Montaż powierzchniowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CL-SB-12B-01T Modele
Kategoria
Długość aktuatora
2,00mm
Producent
Nidec Components
Materiał styku
Miedź
Seria
Wykończenie styku
Srebro
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Gull Wing
Obwód
SPDT
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Synchronizacja styku
Zwieranie (MBB), bez zwierania (BBM)
Materiał aktuatora
Poliamid (PA), nylon
Funkcja przełącznika
On-On
Skok przełącznika
2,00mm
Prąd znamionowy (A)
200mA (=)
Okres trwałości elektrycznej
10000 cykli
Napięcie znamionowe - prąd stały
12 V