CT-94EW104
Numer produktu DigiKey
563-CT-94EW104-ND
Producent
Numer produktu producenta
CT-94EW104
Opis
TRIMMER 100K OHM 0.5W PC PIN TOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 kOhms 0,5W, 1/2W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 18.0 Obrót Regulacja górna
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CT-94EW104 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Producent
Nidec Components
Liczba obrotów
18.0
Seria
Typ regulacji
Regulacja górna
Opakowanie
Zbiorcze
Materiał rezystancyjny
Cermet
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Rezystancja
100 kOhms
Styl zakończenia
Wtyki PC
Moc (W)
0,5W, 1/2W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,378" x 0,189" (9,60mm x 4,80mm)
Tolerancja
±10%