64YR10LF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
TT Electronics/BI
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
TT Electronics/BI
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bourns Inc.
Bourns Inc.
W magazynie: 221
W magazynie: 100
W magazynie: 200
Ilustracja dla 64YR10LF jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
64YR10LF
Numer produktu DigiKey
64YR10LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
64YR10LF
Opis
TRIMMER 10 OHM 0.25W PC PIN TOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 Ohms 0,25W, 1/4W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 12.0 Obrót Regulacja górna
Modele EDA/CAD
64YR10LF Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Producent
Liczba obrotów
12.0
Seria
Typ regulacji
Regulacja górna
Opakowanie
Rurka
Materiał rezystancyjny
Cermet
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Rezystancja
10 Ohms
Styl zakończenia
Wtyki PC
Moc (W)
0,25W, 1/4W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,250" x 0,165" (6,35mm x 4,19mm)
Tolerancja
±10%
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Zamienniki (8)
Numer katalogowyProducent Ilość dostępnaNumer produktu DigiKey Cena jednostkowa Rodzaj zamiennika
64WR10LFTT Electronics/BI0987-1606-5-ND8,26000 złOdpowiednik parametryczny
64XR10LFTT Electronics/BI064XR10LF-ND5,23659 złOdpowiednik parametryczny
3262W-1-100Bourns Inc.03262W-100-ND46,84310 złOdpowiednik parametryczny
3262W-1-100LFBourns Inc.03262W-100LF-ND32,76210 złOdpowiednik parametryczny
3266W-1-100Bourns Inc.03266W-100-ND12,87680 złOdpowiednik parametryczny