3262W-1-100 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
TT Electronics/BI
W magazynie: 0
Arkusz danych
10 Ohms 0,25W, 1/4W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 12.0 Obrót Regulacja górna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
3262W-1-100
Numer produktu DigiKey
3262W-100-ND
Producent
Numer produktu producenta
3262W-1-100
Opis
TRIMMER 10 OHM 0.25W PC PIN TOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
3262W-1-100 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Producent
Bourns Inc.
Liczba obrotów
12.0
Seria
Typ regulacji
Regulacja górna
Opakowanie
Rurka
Materiał rezystancyjny
Cermet
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Rezystancja
10 Ohms
Styl zakończenia
Wtyki PC
Moc (W)
0,25W, 1/4W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,250" x 0,170" (6,35mm x 4,32mm)
Tolerancja
±10%
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Zamienniki (2)
Numer katalogowyProducent Ilość dostępnaNumer produktu DigiKey Cena jednostkowa Rodzaj zamiennika
3262W-1-100LFBourns Inc.03262W-100LF-ND32,76210 złBezpośrednie