3262W-1-100LF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
TT Electronics/BI
W magazynie: 0
Arkusz danych
10 Ohms 0,25W, 1/4W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 12.0 Obrót Regulacja górna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
3262W-1-100LF
Numer produktu DigiKey
3262W-100LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
3262W-1-100LF
Opis
TRIMMER 10 OHM 0.25W PC PIN TOP
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
3262W-1-100LF Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Rezystancja
10 Ohms
Moc (W)
0,25W, 1/4W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,250" x 0,170" (6,35mm x 4,32mm)
Tolerancja
±10%