TPSM63606RDLR
Numer produktu DigiKey
296-TPSM63606RDLRTR-ND - Taśma i szpula (TR)
296-TPSM63606RDLRCT-ND - Taśma cięta (CT)
296-TPSM63606RDLRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TPSM63606RDLR
Opis
DC DC CONVERTER 1-16V
Szczegółowy opis
Moduł nieizolowany PoL Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 1 - 16V 6A 3V - 36V Wejście
Modele EDA/CAD
TPSM63606RDLR Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
6A
Funkcje
Wyjście nastawne, zdalne włączanie/wyłączanie, zdalny pomiar
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Sprawność
+91.3%
Obudowa / skrzynia
Moduł 20-PowerBFQFN
Napięcie - wejściowe (min.)
3V
Rozmiar / wymiar
0,22" x 0,20" x 0,16" (5,5mm x 5,0mm x 4,1mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V