NFM31PC276B0J3L
Numer produktu DigiKey
490-6984-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-6984-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-6984-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
NFM31PC276B0J3L
Opis
CAP FEEDTHRU 27UF 20% 6.3V 1206
Szczegółowy opis
27 µF Kondensatory przelotowe 6,3V 6 A 5mOhm 1206 (3216 metryczne), 3 podkładki PC
Modele EDA/CAD
NFM31PC276B0J3L Modele
Kategoria
Prąd
6 A
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
5mOhm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Pojemność
27 µF
Wysokość (maks.)
0,059" (1,50mm)
Tolerancja
±20%
Bazowy numer produktu
Napięcie - znamionowe
6,3V