NFM21HC105R1C3D
Numer produktu DigiKey
490-11839-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-11839-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-11839-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
NFM21HC105R1C3D
Opis
CAP FEEDTHRU 1UF 20% 16V 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µF Kondensatory przelotowe 16V 4 A 20mOhm 0805 (2012 metryczne), 3 podkładki PC
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
NFM21HC105R1C3D Modele
Kategoria
Prąd
4 A
Producent
Murata Electronics
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
20mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Przepust
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne), 3 podkładki PC
Pojemność
1 µF
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość (maks.)
0,037" (0,95mm)
Napięcie - znamionowe
16V