LP2985-33DBVTE4 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
Texas Instruments
W magazynie: 1 906
Arkusz danych
Similar
Texas Instruments
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
STMicroelectronics
Analog Devices Inc.
Analog Devices Inc.
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 150mA SOT-23-5
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
LP2985-33DBVTE4
Numer produktu DigiKey
LP2985-33DBVTE4-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
LP2985-33DBVTE4
Opis
IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
LP2985-33DBVTE4 Modele
Prąd - zasilania (maks.)
2.5 mA
PSRR
45dB (1kHz)
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Napięcie - wejściowe (maks.)
16V
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V
Spadek napięcia (maks.)
0,58V przy 150mA