LP2992IM5-3.3/NOPB
Numer produktu DigiKey
LP2992IM5-3.3/NOPBTR-ND - Taśma i szpula (TR)
LP2992IM5-3.3/NOPBCT-ND - Taśma cięta (CT)
LP2992IM5-3.3/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LP2992IM5-3.3/NOPB
Opis
IC REG LINEAR 3.3V 250MA SOT23-5
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 250mA SOT-23-5
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LP2992IM5-3.3/NOPB Modele
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (Iq)
95 µA
Prod.
Prąd - zasilania (maks.)
4 mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
PSRR
45dB (1kHz)
Status części
Aktywny
Charakterystyka sterowania
Aktywacja
Konfiguracja wyjściowa
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura, zwarcie
Typ wyjścia
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Liczba regulatorów
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wejściowe (maks.)
16V
Obudowa / skrzynia
SC-74A, SOT-753
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-5
Spadek napięcia (maks.)
0,85V przy 250mA