LP2985IM5X-3.3/NOPB
Numer produktu DigiKey
LP2985IM5X-3.3/NOPBTR-ND - Taśma i szpula (TR)
LP2985IM5X-3.3/NOPBCT-ND - Taśma cięta (CT)
LP2985IM5X-3.3/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LP2985IM5X-3.3/NOPB
Opis
IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 150mA SOT-23-5
Modele EDA/CAD
LP2985IM5X-3.3/NOPB Modele
Prąd - zasilania (maks.)
2.5 mA
PSRR
45dB (1kHz)
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Napięcie - wejściowe (maks.)
16V
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V
Spadek napięcia (maks.)
0,58V przy 150mA