LP2985-33DBVRG4 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | LP2985-33DBVRG4 |
Opis | IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5 |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 150mA SOT-23-5 |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | LP2985-33DBVRG4 Modele |
Kategoria | Prąd - spoczynkowy (Iq) 95 µA |
Prod. | Prąd - zasilania (maks.) 2.5 mA |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | PSRR 45dB (1kHz) |
Status części Produkt wycofany z oferty DigiKey | Charakterystyka sterowania Aktywacja |
Konfiguracja wyjściowa | Funkcje ochronne Przetężenie, nadmierna temperatura, zwarcie |
Typ wyjścia | Temperatura robocza -40°C - 125°C |
Liczba regulatorów 1 | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Napięcie - wejściowe (maks.) 16V | Obudowa / skrzynia SC-74A, SOT-753 |
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone) 3,3V | Obudowa dostawcy urządzenia SOT-23-5 |
Spadek napięcia (maks.) 0,58V przy 150mA | Bazowy numer produktu |