LM4040CIM3-2.5/NOPB
Numer produktu DigiKey
LM4040CIM3-2.5/NOPBTR-ND - Taśma i szpula (TR)
LM4040CIM3-2.5/NOPBCT-ND - Taśma cięta (CT)
LM4040CIM3-2.5/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LM4040CIM3-2.5/NOPB
Opis
IC VREF SHUNT 0.5% SOT23-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Bocznik napięcie odniesienia IC ±0,5% SOT-23-3
Modele EDA/CAD
LM4040CIM3-2.5/NOPB Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
100ppm/°C
Producent
Texas Instruments
Szum - od 10Hz do 10kHz
Prąd - katody
65 µA
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
2,5V
Prąd - wyjściowy
15 mA
Bazowy numer produktu
Tolerancja
±0,5%