LM1117DTX-3.3/NOPB
Numer produktu DigiKey
LM1117DTX-3.3/NOPBTR-ND - Taśma i szpula (TR)
LM1117DTX-3.3/NOPBCT-ND - Taśma cięta (CT)
LM1117DTX-3.3/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LM1117DTX-3.3/NOPB
Opis
IC REG LINEAR 3.3V 800MA TO252-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 800mA TO-252-3
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LM1117DTX-3.3/NOPB Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy
Prod.
Prąd - spoczynkowy (Iq)
5 mA
Seria
Prąd - zasilania (maks.)
10 mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
PSRR
75dB (120Hz)
Status części
Aktywny
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura
Konfiguracja wyjściowa
Temperatura robocza
0°C - 125°C
Typ wyjścia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba regulatorów
1
Obudowa / skrzynia
TO-252-3, DPAK (2 odpr. + wypust), SC-63
Napięcie - wejściowe (maks.)
15V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-252-3
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V
Bazowy numer produktu
Spadek napięcia (maks.)
1,2V przy 800mA