LD1117S33CTR
Numer produktu DigiKey
497-1241-2-ND - Taśma i szpula (TR)
497-1241-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-1241-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LD1117S33CTR
Opis
IC REG LINEAR 3.3V 800MA SOT-223
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 800mA SOT-223
Modele EDA/CAD
LD1117S33CTR Modele
Prąd - spoczynkowy (Iq)
10 mA
PSRR
75dB (120Hz)
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
TO-261-4, TO-261AA
Napięcie - wejściowe (maks.)
15V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-223
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V
Bazowy numer produktu
Spadek napięcia (maks.)
1,3V przy 800mA