LM1117RS-3.3
Numer produktu DigiKey
5536-LM1117RS-3.3TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
LM1117RS-3.3
Opis
IC REG LINEAR 3.3V 1A TO252-3
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 1A TO-252-3
Kategoria
Spadek napięcia (maks.)
1,3V przy 1A
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Prąd - spoczynkowy (Iq)
10 mA
PSRR
75dB (120Hz)
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wejściowe (maks.)
20V
Obudowa / skrzynia
TO-252-3, DPAK (2 odpr. + wypust), SC-63
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V