BQ25101YFPR
Numer produktu DigiKey
296-39933-2-ND - Taśma i szpula (TR)
296-39933-1-ND - Taśma cięta (CT)
296-39933-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BQ25101YFPR
Opis
IC BATT CHG LI-ION 1CELL 6DSBGA
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Ładowarka IC Litowo-jonowa/polimerowa 6-DSBGA
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BQ25101YFPR Modele
Kategoria
Prąd ładowania - maks.
250mA
Producent
Texas Instruments
Napięcie pakietu baterii
4,2V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Napięcie - zasilania (maks.)
6,45V
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
0°C - 125°C (TJ)