BQ51003YFPR
Numer produktu DigiKey
296-39952-2-ND - Taśma i szpula (TR)
296-39952-1-ND - Taśma cięta (CT)
296-39952-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BQ51003YFPR
Opis
IC WIRELESS PWR RCVR 28DSBGA
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Bezprzewodowy odbiornik mocy PMIC 28-DSBGA
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BQ51003YFPR Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
4V - 10V
Producent
Texas Instruments
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
28-XFBGA, DSBGA
Zastosowania
Bezprzewodowy odbiornik mocy
Obudowa dostawcy urządzenia
28-DSBGA
Prąd - zasilania
500mA