BAS4002ARPPE6327HTSA1
Numer produktu DigiKey
BAS4002ARPPE6327HTSA1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
BAS4002ARPPE6327HTSA1CT-ND - Taśma cięta (CT)
BAS4002ARPPE6327HTSA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BAS4002ARPPE6327HTSA1
Opis
BRIDGE RECT 1P 40V 200MA SOT143
Standardowy czas realizacji przez producenta
48 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Prostownik pełnomostkowy Jedna faza Dioda Schottky'ego 40 V Montaż powierzchniowy PG-SOT-143-3D
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BAS4002ARPPE6327HTSA1 Modele
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
10 µA @ 40 V
Producent
Infineon Technologies
Temperatura robocza
150°C (TJ)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Klasa
Motoryzacja
Status części
Aktywny
Kwalifikacja
AEC-Q101
Typ diody
Jedna faza
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Technologia
Dioda Schottky'ego
Obudowa / skrzynia
TO-253-4, TO-253AA
Napięcie - szczytowe wsteczne (maks.)
40 V
Obudowa dostawcy urządzenia
PG-SOT-143-3D
Prąd - średni wyprostowany (Io)
200 mA
Bazowy numer produktu
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
790 mV @ 200 mA