AMC1200EVM
Numer produktu DigiKey
296-29644-ND
Producent
Numer produktu producenta
AMC1200EVM
Opis
EVAL BOARD FOR AMC1200
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
AMC1200 1 - pojedyncze Kanały w układzie scalonym Izolacja Płytka ewaluacyjna wzmacniacza
Kategoria
Szerokość pasma -3dB
100kHz
Producent
Texas Instruments
Prąd - wyjściowy / kanał
20mA
Opakowanie
Skrzynka
Prąd - zasilania (główny układ scalony)
5,4mA
Status części
Aktywny
Napięcie - zasilania, pojedyncze, podwójne (±)
2,7V - 5,5V