AMC1200TDWVRQ1
Numer produktu DigiKey
296-43899-2-ND - Taśma i szpula (TR)
296-43899-1-ND - Taśma cięta (CT)
296-43899-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AMC1200TDWVRQ1
Opis
IC OPAMP ISOLATION 1 CIRC 8SOIC
Szczegółowy opis
Izolacja Wzmacniacze 1 Obwody Różnicowy 8-SOIC
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
AMC1200TDWVRQ1 Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy / kanał
20 mA
Prod.
Napięcie - rozpiętość (min.)
2.7 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Napięcie - rozpiętość (maks.)
5.5 V
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Typ wzmacniacza
Klasa
Motoryzacja
Liczba obwodów
1
Kwalifikacja
AEC-Q100
Typ wyjścia
Różnicowy
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Szerokość pasma -3dB
100 kHz
Obudowa / skrzynia
8-SOIC (szerokość 0,295", 7,50mm)
Napięcie - wejściowe niezrównoważenia
200 µV
Obudowa dostawcy urządzenia
8-SOIC
Prąd - zasilania
5,4mA