AMC1200SDUB
Numer produktu DigiKey
296-31357-ND
Producent
Numer produktu producenta
AMC1200SDUB
Opis
IC OPAMP ISOLATION 1 CIRC 8SOP
Szczegółowy opis
Izolacja Wzmacniacze 1 Obwody Różnicowy 8-SOP
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
AMC1200SDUB Modele
Kategoria
Prąd - zasilania
5,4mA
Prod.
Prąd - wyjściowy / kanał
20 mA
Opakowanie
Zbiorcze
Napięcie - rozpiętość (min.)
2.7 V
Status części
Aktywny
Napięcie - rozpiętość (maks.)
5.5 V
Typ wzmacniacza
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Liczba obwodów
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ wyjścia
Różnicowy
Obudowa / skrzynia
8-SMD, Gull Wing
Szerokość pasma -3dB
100 kHz