CRG0805F270K jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
TE Connectivity
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
YAGEO
W magazynie: 3
Arkusz danych
Vishay Dale
W magazynie: 34 798
Vishay Dale
TE Connectivity Passive Product
Rohm Semiconductor
YAGEO
Stackpole Electronics Inc
Cal-Chip Electronics, Inc.
Kamaya Inc.
Kamaya Inc.
Nowy produkt
Ilustracja dla CRG0805F270K jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CRG0805F270K
Numer produktu DigiKey
1111-CRG0805F270KTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRG0805F270K
Opis
CRG0805 1% 270K
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
270 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
CRG0805F270K Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)