CRGCQ0805F270K jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
YAGEO
W magazynie: 3
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
TE Connectivity Passive Product
W magazynie: 29 720
Arkusz danych
Nowy produkt
Ilustracja dla CRGCQ0805F270K jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CRGCQ0805F270K
Numer produktu DigiKey
1111-CRGCQ0805F270KTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRGCQ0805F270K
Opis
CRGCQ 0805 270K 1%
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
270 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
CRGCQ0805F270K Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)