RMC1/10-2703FTP jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Kamaya Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Kamaya Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
YAGEO
W magazynie: 3
Vishay Dale
Vishay Dale
TE Connectivity Passive Product
TE Connectivity
TE Connectivity
Rohm Semiconductor
YAGEO
Stackpole Electronics Inc
270 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RMC1/10-2703FTP
Numer produktu DigiKey
2315-RMC1/10-2703FTPTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RMC1/10-2703FTP
Opis
RES 270K OHM 1% 1/8W 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Skład
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)