ATUM-19/6-0-SP
Numer produktu DigiKey
484-ATUM-19/6-0-SP-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
ATUM-19/6-0-SP
Opis
HTSHRNK3/4"X492.1' BLACK METER
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Termokurczliwe Rurki, półelastyczne 0,750" (19,05mm) 3 do 1 Czarne Wprowadź liczbę metrów w ilości zamówienia
Kategoria
Grubość ścianki odtworzona
0,088" (2,25mm)
Funkcje
Samoprzylepny, odporny na płyny
Opakowanie
Digi-Spool™, szpula ciągła
Temperatura robocza
-55°C - 110°C
Typ
Temperatura obkurczania
80°C
Kurczliwość
Temperatura przechowywania/chłodni
32°F - 95°F (0°C - 35°C)
Długość
Wprowadź liczbę metrów w ilości zamówienia
Średnica wewnętrzna - dostarczona
0,750" (19,05mm)
Rozmiar szpuli
492,1' (150,0m)
Średnica wewnętrzna - odtworzona
0,236" (5,99mm)
Bazowy numer produktu
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 0 Metry
Sprawdź czas realizacji
Zażądaj powiadomienia o stanie magazynowym
Digi-Spool™, szpula ciągła
DługośćCena jednostkowa (za metr)Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Długość alternatywna
HEATSHRINK DUAL WALL 19MM X 4'
W magazynie: 144
HEATSHRINK 3/4" X 492.1' BLACK
W magazynie: 0
HEATSHRINK DUAL WALL 19MM