ATUM-19/6-0-STK
Numer produktu DigiKey
484-ATUM-19/6-0-STK-ND
Producent
Numer produktu producenta
ATUM-19/6-0-STK
Opis
HEATSHRINK DUAL WALL 19MM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Termokurczliwe Rurki, półelastyczne 0,748" (19,00mm) 3 do 1 Czarne 4,00' (1,22m)
Kategoria
Grubość ścianki odtworzona
0,088" (2,25mm)
Prod.
Materiał
Seria
Funkcje
Obniżona palność, odporność na ciecze
Opakowanie
Torba
Kolor
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
-55°C - 110°C
Typ
Temperatura obkurczania
80°C
Kurczliwość
Temperatura przechowywania/chłodni
32°F - 95°F (0°C - 35°C)
Długość
4,00' (1,22m)
Trwałość magazynowa
60 mies.
Średnica wewnętrzna - dostarczona
0,748" (19,00mm)
Bazowy numer produktu
Średnica wewnętrzna - odtworzona
0,236" (5,99mm)
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Przestarzałe
Ten produkt nie jest już produkowany.
Długość alternatywna
HEATSHRINK DUAL WALL 19MM X 4'