ATUM-40/13-0-SP
Numer produktu DigiKey
484-ATUM-40/13-0-SP-ND
484-ATUM-40/13-0-SP-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
ATUM-40/13-0-SP
Opis
HTSHRNK1.575"X196.8'BLCK
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Termokurczliwe Rurki, półelastyczne 1,575" (40,01mm) 3 do 1 Czarne 196,8' (60,0m)
Kategoria
Średnica wewnętrzna - odtworzona
0,512" (13,00mm)
Prod.
Grubość ścianki odtworzona
0,100" (2,54mm)
Seria
Materiał
Opakowanie
Szpula
Digi-Spool™, szpula ciągła
Funkcje
Obniżona palność, odporność na ciecze
Status części
Aktywny
Kolor
Typ
Temperatura robocza
-55°C - 110°C
Kurczliwość
Temperatura obkurczania
80°C
Długość
196,8' (60,0m)
Temperatura przechowywania/chłodni
32°F - 95°F (0°C - 35°C)
Średnica wewnętrzna - dostarczona
1,575" (40,01mm)
Trwałość magazynowa
60 mies.
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 72 Metry
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Digi-Spool™, szpula ciągła
DługośćCena jednostkowa (za metr)Wartość
Szpula
Opakowanie standardowe producenta
Długość alternatywna
HEATSHRINK DUAL WALL 40MM X 4'
W magazynie: 245
HEATSHRINK 1.575" X 196.8' BLACK
W magazynie: 0
HEATSHRINK DUAL WALL 40MM