Ilustracja dla ATUM-12/4-0-SP jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ATUM-12/4-0-SP
Numer produktu DigiKey
484-ATUM-12/4-0-SP-ND
484-ATUM-12/4-0-SP-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
ATUM-12/4-0-SP
Opis
HTSHRNK0.472" BLCK
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Termokurczliwe Rurki, półelastyczne 0,472" (11,99mm) 3 do 1 Czarne 656,2' (200,0m)
Kategoria
Średnica wewnętrzna - odtworzona
0,157" (3,99mm)
Prod.
Grubość ścianki odtworzona
0,070" (1,78mm)
Seria
Materiał
Opakowanie
Szpula
Digi-Spool™, szpula ciągła
Funkcje
Obniżona palność, odporność na ciecze
Status części
Aktywny
Kolor
Typ
Temperatura robocza
-55°C - 110°C
Kurczliwość
Temperatura obkurczania
80°C
Długość
656,2' (200,0m)
Temperatura przechowywania/chłodni
32°F - 95°F (0°C - 35°C)
Średnica wewnętrzna - dostarczona
0,472" (11,99mm)
Trwałość magazynowa
60 mies.
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 200 Metry
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Digi-Spool™, szpula ciągła
DługośćCena jednostkowa (za metr)Wartość
Szpula
Opakowanie standardowe producenta
Długość alternatywna
HEATSHRINK DUALWALL 12MM X 4'
W magazynie: 748
HEATSHRINK 0.472" X 656.2' BLACK