ATUM-12/4-0-STK
Numer produktu DigiKey
ATU124K-ND
Producent
Numer produktu producenta
ATUM-12/4-0-STK
Opis
HEATSHRINK DUALWALL 12MM X 4'
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Termokurczliwe Rurki, półelastyczne 0,472" (11,99mm) 3 do 1 Czarne 4,00' (1,22m)
Kategoria
Grubość ścianki odtworzona
0,070" (1,78mm)
Prod.
Materiał
Seria
Funkcje
Obniżona palność, odporność na ciecze
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 110°C
Typ
Temperatura obkurczania
80°C
Kurczliwość
Temperatura przechowywania/chłodni
32°F - 95°F (0°C - 35°C)
Długość
4,00' (1,22m)
Trwałość magazynowa
60 mies.
Średnica wewnętrzna - dostarczona
0,472" (11,99mm)
Bazowy numer produktu
Średnica wewnętrzna - odtworzona
0,157" (3,99mm)
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 722
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
HEAT SHRINK TUBING
W magazynie: 0
Długość alternatywna
HEATSHRINK 0.472" X 656.2' BLACK