PE014012
Numer produktu DigiKey
PB354-ND
Producent
Numer produktu producenta
PE014012
Opis
RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 12V
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przeznaczenie ogólne Przekaźnik SPDT (1 Form C) 12V= Cewka Otwór przelotowy
Modele EDA/CAD
PE014012 Modele
Kategoria
Styl zakończenia
Wtyk PC
Prod.
Klasa uszczelnienia
Uszczelnione - ochrona przed topnikiem
Seria
Napięcie wymuszenia działania
9V=
Opakowanie
Rurka
Napięcie wymuszenia zwolnienia
1,2V=
Status części
Aktywny
Czas pracy
8 ms
Typ mocowania
Czas zwalniania
8 ms
Napięcie cewki
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Forma styku
SPDT (1 Form C)
Materiał styku
Srebro-nikiel (AgNi)
Prąd znamionowy styku
5 A
Agencja zatwierdzająca
cURus, VDE
Napięcie przełączania
400V~ (maks.)
Typ przekaźnika
Obciążenie - maks. przełączanie
2000VA
Rezystancja cewki
685 Ohms
Prąd cewki
17.5 mA