BLM21SP700SH1D
Numer produktu DigiKey
490-18589-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-18589-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-18589-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BLM21SP700SH1D
Opis
FERRITE BEAD 70 OHM 0805 1LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
70 Ohms @ 100 MHz 1 Linia zasilająca FKoraliki i kostki ferrytowe 0805 (2012 metryczne) 6A
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BLM21SP700SH1D Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
6A
Producent
Murata Electronics
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ filtra
Linia zasilająca
Wysokość (maks.)
0,041" (1,05mm)
Liczba linii
1
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
70 Ohms @ 100 MHz