RT424012
RT424012
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
RT424012
Numer produktu DigiKey
PB967-ND
Producent
Numer produktu producenta
RT424012
Opis
RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 12V
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przeznaczenie ogólne Przekaźnik DPDT (2 Form C) 12V= Cewka Otwór przelotowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RT424012 Modele
Kategoria
Styl zakończenia
Wtyk PC
Prod.
Klasa uszczelnienia
Uszczelnione - ochrona przed topnikiem
Seria
Izolacja cewki
Klasa F
Opakowanie
Skrzynka
Napięcie wymuszenia działania
8,4V=
Status części
Aktywny
Napięcie wymuszenia zwolnienia
1,2V=
Typ mocowania
Czas pracy
8 ms
Napięcie cewki
Czas zwalniania
6 ms
Forma styku
DPDT (2 Form C)
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd znamionowy styku
8 A
Materiał styku
Srebro-nikiel (AgNi)
Napięcie przełączania
400V~ (maks.)
Agencja zatwierdzająca
CQC, CSA, cURus, VDE
Obciążenie - maks. przełączanie
3200VA
Typ przekaźnika
Prąd cewki
14.2 mA
Rezystancja cewki
360 Ohms