A9BBG-1008F
Numer produktu DigiKey
A9BBG-1008F-ND
Producent
Numer produktu producenta
A9BBG-1008F
Opis
FLEX CABLE - AFF10G/AF10/AFF10G
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 Pozycyjny zespół kabla płaskiego giętkiego Gniazdo na gniazdo 8,00" (203,20mm)
Kategoria
Długość
8,00" (203,20mm)
Producent
TE Connectivity AMP Connectors
Liczba pozycji
10
Opakowanie
Zbiorcze
Raster
0,100" (2,54mm)