A9BBG-1005F
Numer produktu DigiKey
A9BBG-1005F-ND
Producent
Numer produktu producenta
A9BBG-1005F
Szczegółowy opis
10 Pozycyjny zespół kabla płaskiego giętkiego Gniazdo na gniazdo 5,00" (127,00mm)
Kategoria
Długość
5,00" (127,00mm)
Raster
0,100" (2,54mm)