A9BBG-1006F
Numer produktu DigiKey
A9BBG-1006F-ND
Producent
Numer produktu producenta
A9BBG-1006F
Szczegółowy opis
10 Pozycyjny zespół kabla płaskiego giętkiego Gniazdo na gniazdo 6,00" (152,40mm)
Kategoria
Długość
6,00" (152,40mm)
Raster
0,100" (2,54mm)