FK18C0G1H121JN020 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
TDK
W magazynie: 474
Arkusz danych
Udoskonalony
TDK
W magazynie: 223
Arkusz danych
Udoskonalony
W magazynie: 212
Similar
W magazynie: 80
Bezpośrednie
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
W magazynie: 0
W magazynie: 0
KEMET
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
120 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FK18C0G1H121JN020
Numer produktu DigiKey
445-4772-ND
Producent
Numer produktu producenta
FK18C0G1H121JN020
Opis
CAP CER 120PF 50V C0G RADIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
FK18C0G1H121JN020 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Zastosowania
Seria
Typ mocowania
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Promieniowe
Status części
Nie do nowych projektów
Rozmiar / wymiar
0,157" x 0,098" (4,00mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,217" (5,50mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,098" (2,50mm)