SR151A121FAR
Numer produktu DigiKey
SR151A121FAR-ND
Producent
Numer produktu producenta
SR151A121FAR
Opis
CAP CER 120PF 100V NP0 RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
120 pF ±1% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Zastosowania
Seria
Typ mocowania
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Promieniowe
Rozmiar / wymiar
0,150" x 0,100" (3,81mm x 2,54mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,150" (3,81mm)
Tolerancja
±1%
Rozstaw odprowadzeń
0,100" (2,54mm)