FK18C0G2A121JN020
Numer produktu DigiKey
445-4380-ND
Producent
Numer produktu producenta
FK18C0G2A121JN020
Opis
CAP CER 120PF 100V C0G RADIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
120 pF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Modele EDA/CAD
FK18C0G2A121JN020 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,157" x 0,098" (4,00mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,217" (5,50mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,098" (2,50mm)