CKG57KX7R1C156M335JH nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
TDK
W magazynie: 1 267
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
TDK
W magazynie: 0
Arkusz danych
15 µF ±20% 16V Kondensatory ceramiczne X7R SMD, odprowadzenie w kształcie litery J