CKG57KX7R1C156M335JJ jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
TDK
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
TDK
W magazynie: 4 866
Arkusz danych
15 µF ±20% 16V Kondensatory ceramiczne X7R SMD, odprowadzenie w kształcie litery J
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CKG57KX7R1C156M335JJ
Numer produktu DigiKey
445-10431-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CKG57KX7R1C156M335JJ
Opis
CAP CER 15UF 16V X7R SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CKG57KX7R1C156M335JJ Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
SMD, odprowadzenie w kształcie litery J
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,197" (6,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,138" (3,50mm)