CKG57KX7S2A156M335JH | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | CKG57KX7S2A156M335JH |
Opis | CAP CER 15UF 100V X7S SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 12 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 15 µF ±20% 100V Kondensatory ceramiczne X7S SMD, odprowadzenie w kształcie litery J |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | CKG57KX7S2A156M335JH Modele |
Kategoria | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Prod. | Funkcje Niski poziom ESL |
Seria | Zastosowania |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Typ mocowania |
Status części Aktywny | Obudowa / skrzynia SMD, odprowadzenie w kształcie litery J |
Pojemność | Rozmiar / wymiar 0,236" x 0,197" (6,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja ±20% | Grubość (maks.) 0,138" (3,50mm) |