CKG45NX7R2E105M500JJ jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
TDK
W magazynie: 24 141
Arkusz danych
Similar
TDK
W magazynie: 360
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 8 135
1 µF ±20% 250V Kondensatory ceramiczne X7R SMD w stosie, 2 odprowadzenia J