CGA8P3X7T2E105K250KE
Numer produktu DigiKey
445-8771-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-8771-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-8771-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CGA8P3X7T2E105K250KE
Opis
CAP CER 1UF 250V X7T 1812
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µF ±10% 250V Kondensatory ceramiczne X7T 1812 (4532 metryczne)
Modele EDA/CAD
CGA8P3X7T2E105K250KE Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie
Obudowa / skrzynia
1812 (4532 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,110" (2,80mm)