CKG57NX7R2E105M500JJ
Numer produktu DigiKey
445-CKG57NX7R2E105M500JJTR-ND - Taśma i szpula (TR)
445-CKG57NX7R2E105M500JJCT-ND - Taśma cięta (CT)
445-CKG57NX7R2E105M500JJDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CKG57NX7R2E105M500JJ
Opis
CAP CER 1UF 250V X7R SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µF ±20% 250V Kondensatory ceramiczne X7R SMD w stosie, 2 odprowadzenia J
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CKG57NX7R2E105M500JJ Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL (w układzie stosu)
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
SMD w stosie, 2 odprowadzenia J
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,197" (6,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,217" (5,50mm)